Bize Ulaşın

Yanıt bulma. Sorun giderme. Amacınız ne olursa olsun, programdan daha iyi yararlanabilmenize yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin.

Adınız Soyadınız

Kurumsal E-Posta Adresiniz

Telefon Numaranız (GSM Mobil)

Firma Adınız

Arama Zamanı

v
* HP' nin veri toplama ilkeleri hakkında daha detaylı bilgi için, HP Gizlilik Bildirimi' ne göz atabilirsiniz.
Intel, Intel logosu, Intel Core, Intel vPro, Core Inside ve vPro Inside; Intel Corporation'un ABD'de ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır. USB Type-C™ ve USB-C™, USB Implementers Forum'un ticari markalarıdır.
*Keeper Security sponsorluğunda Ponemon Institute: "2017 State of Cybersecurity in Small & Medium Size Businesses (SMBs)”. (2017 Küçük ve Orta Boy İşletmelerde (KOBİ) Siber Güvenliğin Durumu). Eylül 2017'de ABD ve İngiltere'den 1040 BT ve BT güvenlik uzmanının katıldığı bir anket düzenlendi
  1. 7'nci veya daha yeni nesil Intel® Core® İşlemciler, Intel® tümleşik grafik kartı ve Intel® WLAN içeren HP Elite bilgisayarlarda kASIM 2016 itibarıyla yıllık satışları 1 milyon birimden fazla olan satıcılar arasında yapılan araştırmaya göre, HP'nin ek maliyet gerektirmeyen benzersiz ve kapsamlı güvenlik kabiliyetlerine ve Microsoft System Center Configuration Manager kullanılarak donanım, BIOS ve yazılım yönetimi dahil olmak üzere bir bilgisayarın tüm yönlerinin HP Manageability Integration Kit ile yönetilmesine dayanır.
  2. HP Sure Start Gen4, 8'inci nesil Intel® ve AMD işlemcilerle donatılmış HP Elite ve HP Pro 600 ürünlerinde sunulmaktadır.
  3. HP Sure Run, Intel® ya da AMD® 8’inci nesil işlemcilere sahip HP Elite ürünlerde sunulmaktadır.
  4. HP Sure Recover, 8'inci nesil Intel® veya AMD işlemcilere sahip HP Elite bilgisayarlarda sunulur ve açık, kablolu ağ bağlantısı gerektirir. Veri kaybını önlemek için, HP Sure Recover kullanmadan önce önemli dosyalarınızı, verilerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer değerli belgelerinizi yedeklemeniz gerekir.
  5. HP Sure Click, belirli HP platformlarında sunulur ve Internet Explorer ve Chromium™ tarayıcıları destekler. Kullanılabilir olan tüm uyumlu platformlar için http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-0922ENW (PDF, 252 KB) adresine bakın.
  6. HP Sure View tümleşik gizlilik ekranı, satış sırasında yapılandırılması gereken isteğe bağlı bir özelliktir.
  7. HP Multi-Factor Authenticate Gen2 için 7'nci ya da 8'inci nesil Intel® Core™ işlemci, Intel® tümleşik grafik kartı ve Intel® WLAN gerekir. Dağıtım için Microsoft System Center Configuration Manager gereklidir. Üç kimlik doğrulama faktörü için Intel® vPro™ işlemci gerekir. Kimlik doğrulama faktörleri için isteğe bağlı donanım gerekebilir.