Neden yeni HP bilgisayarlar

İşinizi sürekli gelişen tehditlere karşı korumanıza yardımcı olan HP'nin en güvenli ve yönetilebilir bilgisayarları.1

HP Güvenliğine sahip misiniz?

Bilgisayar Yenileme Programı nasıl işler

HP ömrü dolmuş şirket bilgisayarlarınızın yenilenmesi sürecindeki tüm adımlarda sizi destekler.

Yeni HP bilgisayarlarınızı seçin

HP, ihtiyaçlarınız için en uygun yeni HP ürünlerini belirlemek için sizinle iletişime geçer.

Eski bilgisayarlarınızın geri satın alma değerini hesaplayın

Geri satın alma iş ortağımız birçok farklı marka eski PC’lerinizi en az 10 adet olmak üzere sizden satın alır. Eski portföyünüzün değerini öğrenin.
Şimdi kaydolun

Yenisini alın. Eskisini kaldırın

Yeni HP ürünleri için size sunulan teklifi kabul ettikten ve siparişiniz gönderildikten sonra, eski ürünleriniz için ilgili yetkili birim sizinle iletişime geçer.

Eski bilgisayarların üzerindeki veriler güvenle silinsin

Üçüncü parti hizmet sağlayıcı, sertifikalı bir veri silme çözümünü kullanarak bilgileri kalıcı olarak siler veya sabit sürücüleri fiziksel olarak imha eder.

Emekli olan portföyü geri dönüşüme gönderin

Yaşam döngüsünün sonuna ulaşan ürünler, HP Planet Partnership programı kapsamında ücretsiz olarak geri dönüştürülür.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logosu, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logosu, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, Xeon Inside ve Intel Optane, Intel Corporation'ın veya bağlı şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. USB Type-C™ ve USB-C™, USB Implementers Forum'un ticari markalarıdır.
*Keeper Security sponsorluğunda Ponemon Institute: "2017 State of Cybersecurity in Small & Medium Size Businesses (SMBs)”. (2017 Küçük ve Orta Boy İşletmelerde (KOBİ) Siber Güvenliğin Durumu). Eylül 2017'de ABD ve İngiltere'den 1040 BT ve BT güvenlik uzmanının katıldığı bir anket düzenlendi
  1. 7'nci veya daha yeni nesil Intel® Core® İşlemciler, Intel® tümleşik grafik kartı ve Intel® WLAN içeren HP Elite bilgisayarlarda kASIM 2016 itibarıyla yıllık satışları 1 milyon birimden fazla olan satıcılar arasında yapılan araştırmaya göre, HP'nin ek maliyet gerektirmeyen benzersiz ve kapsamlı güvenlik kabiliyetlerine ve Microsoft System Center Configuration Manager kullanılarak donanım, BIOS ve yazılım yönetimi dahil olmak üzere bir bilgisayarın tüm yönlerinin HP Manageability Integration Kit ile yönetilmesine dayanır.
  2. HP Sure Start Gen4, 8'inci nesil Intel® ve AMD işlemcilerle donatılmış HP Elite ve HP Pro 600 ürünlerinde sunulmaktadır.
  3. HP Sure Run, Intel® ya da AMD® 8’inci nesil işlemcilere sahip HP Elite ürünlerde sunulmaktadır.
  4. HP Sure Recover, 8'inci nesil Intel® veya AMD işlemcilere sahip HP Elite bilgisayarlarda sunulur ve açık, kablolu ağ bağlantısı gerektirir. Veri kaybını önlemek için, HP Sure Recover kullanmadan önce önemli dosyalarınızı, verilerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer değerli belgelerinizi yedeklemeniz gerekir.
  5. HP Sure Click, belirli HP platformlarında sunulur ve Internet Explorer ve Chromium™ tarayıcıları destekler. Kullanılabilir olan tüm uyumlu platformlar için http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-0922ENW (PDF, 252 KB) adresine bakın.
  6. HP Sure View tümleşik gizlilik ekranı, satış sırasında yapılandırılması gereken isteğe bağlı bir özelliktir.
  7. HP Multi-Factor Authenticate Gen2 için 7'nci ya da 8'inci nesil Intel® Core™ işlemci, Intel® tümleşik grafik kartı ve Intel® WLAN gerekir. Dağıtım için Microsoft System Center Configuration Manager gereklidir. Üç kimlik doğrulama faktörü için Intel® vPro™ işlemci gerekir. Kimlik doğrulama faktörleri için isteğe bağlı donanım gerekebilir.