Kampanya Koşulları

Genel Şart ve Koşullar


Web sitesindeki geri ödeme teklifini kabul etmekle ve kabul düğmesine basmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız.

Bu web sitesi, HP tarafından yönetilmeyen başka site veya mikrositelere gönderme yapmaktadır. HP bu web sitesi veya mikrositelerin kullanımı ve elverişliliği ile ilgili herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.Üçüncü Parti Firma Desteği


Geri Satın Alma Programı, Servis Sağlayıcı ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Ancak, Servis Sağlayıcı HP’nin yasal temsilcisi ya da acentası olmadığı gibi, Servis Sağlayıcı HP’ye karşı veya onun adına veya hesabına herhangi bir açık veya zımni sorumluluk veya yükümlülük üstlenme, meydana getirme veya yüklenme hakkına veya yetkisine sahip değildir.

Geri Satın Alma Programı kapsamında,
- eski şirket bilgisayarlarınızın satın alınması,
- geri alımı yapılacak bilgisayarların teslimata hazır olduğunun bildirilmesini takiben 5 gün içinde ofisinizden teslim alınması,
- talep üzerine eski bilgisayarlardaki verilerin silinmesi ve bunu kanıtlayan bir sertifikanın size verilmesi,
- teslimatı takiben 7 gün içinde kontrol prosedürünün yapılması ve
- kontrol prosedürünü takiben 30 gün içinde size geri ödeme yapılması,
dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, eski bilgisayarınız ile ilgili tüm hizmetler Servis Sağlayıcı tarafından sağlanacaktır.

Servis Sağlayıcı’nın size vereceği hizmetlerle ilgili tüm sorumluluk Servis Sağlayıcı’ya aittir ve HP bu hizmetlerin süresinde ve gereği gibi yerine getirilmesi ile ilgili hiçbir garanti vermez. HP ve/veya HP’nin iştirakleri ya da diğer bağlı şirketleri (ve ilgili görevlileri, direktörleri, çalışanları veya temsilcileri) bu hizmetlerden ve Servis Sağlayıcı’nın bu hizmetleri yerine getirirken gerçekleştirebileceği bir hareket veya ihmalinin sebep olabileceği herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu değildir.

Sizin tarafınızdan Servis Sağlayıcı’ya takas yoluyla verilen bilgisayarların en az %75'i (ve en az 10 ünite bilgisayar olmak üzere) yeni HP bilgisayarlarla değiştirilmelidir. Aksi halde Servis Sağlayıcı kontrol ve geri ödeme sürecine devam etmeyecektir.

Servis Sağlayıcı’ya teslim edilen eski bilgisayarlarınızı daha sonra geri alamayacak ve cihazların üzerindeki veriler geri alınamayacak şekilde silineceğinden dolayı herhangi bir şekilde eski veri talebinde bulunamayacaksınız.Geri Ödeme


Web sitesi üzerinden oluşturulan geri ödeme teklifi bilgi amaçlı olup, Servis Sağlayıcı’nın eski bilgisayarlarınız üzerinde yapacağı kontrolü takiben bu teklifin değişiklik göstermesi ve/veya Servis Sağlayıcı’nın size yapacağı nihai geri ödeme tutarı ile bu teklif arasında fark olması durumunda HP ve Servis Sağlayıcı sorumlu tutulamaz.

Nihai geri ödeme tutarı, kontrol prosedürünü takiben hazırlanacak ve bilgisayarlarınızın fiziksel durumunu gösteren rapora uygun olarak Servis Sağlayıcı tarafından belirlenecektir.

Geri Alma Programı kapsamında geri ödeme alabilmeniz için, Servis Sağlayıcı’ya teslim ettiğiniz eski bilgisayarlarınızın açılıp görüntü alınabiliyor olması ve bataryasının bulunması gereklidir. Ayrıca eski bilgisayarlarınızda daha önce sıvı teması olmamalıdır. Web sitesinde teklif edilen tutarlara tüm vergiler dahildir. Fatura sizin tarafınızdan Servis Sağlayıcı’ya kesilecektir.Bilgilerinizin Kullanımı


HP ile kişisel bilgilerinizi paylaşmış olmakla, bilgilerinizin Geri Alma Programı kapsamında HP tarafından işlenmesine ve aktarılmasına onay vermiş bulunmaktasınız.

HP, Servis Sağlayıcı tarafından yerine getirilecek hizmetlerin ifası amacıyla iletişim bilgilerinizi Servis Sağlayıcı ile paylaşabilecektir. Servis Sağlayıcı kişisel bilgilerinizi sizinle irtibata geçip ofisinizden eski bilgisayarlarınızı teslim almak, kontrol prosedürünü takiben size nihai geri ödeme tutarını yapabilmek ve şirket bilgisayarlarınıza ilişkin tüm hizmetleri yerine getirebilmek amacıyla kullanacaktır.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logosu, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logosu, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, Xeon Inside ve Intel Optane, Intel Corporation'ın veya bağlı şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. USB Type-C™ ve USB-C™, USB Implementers Forum'un ticari markalarıdır.
*Keeper Security sponsorluğunda Ponemon Institute: "2017 State of Cybersecurity in Small & Medium Size Businesses (SMBs)”. (2017 Küçük ve Orta Boy İşletmelerde (KOBİ) Siber Güvenliğin Durumu). Eylül 2017'de ABD ve İngiltere'den 1040 BT ve BT güvenlik uzmanının katıldığı bir anket düzenlendi
  1. 7'nci veya daha yeni nesil Intel® Core® İşlemciler, Intel® tümleşik grafik kartı ve Intel® WLAN içeren HP Elite bilgisayarlarda kASIM 2016 itibarıyla yıllık satışları 1 milyon birimden fazla olan satıcılar arasında yapılan araştırmaya göre, HP'nin ek maliyet gerektirmeyen benzersiz ve kapsamlı güvenlik kabiliyetlerine ve Microsoft System Center Configuration Manager kullanılarak donanım, BIOS ve yazılım yönetimi dahil olmak üzere bir bilgisayarın tüm yönlerinin HP Manageability Integration Kit ile yönetilmesine dayanır.
  2. HP Sure Start Gen4, 8'inci nesil Intel® ve AMD işlemcilerle donatılmış HP Elite ve HP Pro 600 ürünlerinde sunulmaktadır.
  3. HP Sure Run, Intel® ya da AMD® 8’inci nesil işlemcilere sahip HP Elite ürünlerde sunulmaktadır.
  4. HP Sure Recover, 8'inci nesil Intel® veya AMD işlemcilere sahip HP Elite bilgisayarlarda sunulur ve açık, kablolu ağ bağlantısı gerektirir. Veri kaybını önlemek için, HP Sure Recover kullanmadan önce önemli dosyalarınızı, verilerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer değerli belgelerinizi yedeklemeniz gerekir.
  5. HP Sure Click, belirli HP platformlarında sunulur ve Internet Explorer ve Chromium™ tarayıcıları destekler. Kullanılabilir olan tüm uyumlu platformlar için http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-0922ENW (PDF, 252 KB) adresine bakın.
  6. HP Sure View tümleşik gizlilik ekranı, satış sırasında yapılandırılması gereken isteğe bağlı bir özelliktir.
  7. HP Multi-Factor Authenticate Gen2 için 7'nci ya da 8'inci nesil Intel® Core™ işlemci, Intel® tümleşik grafik kartı ve Intel® WLAN gerekir. Dağıtım için Microsoft System Center Configuration Manager gereklidir. Üç kimlik doğrulama faktörü için Intel® vPro™ işlemci gerekir. Kimlik doğrulama faktörleri için isteğe bağlı donanım gerekebilir.